عقارات رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 10

4,256 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لامتلاك شقة 220م في قلب الحي الثالث

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقه بتشطيب سوبر لوكس+فيو مفتوح لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٩٨٬٩٧٥ جنيه

    شقة 85 متر تشطيب كامل بالتكيفات امام النادي مباشر

    MD Signature logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥١٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيت الوطن 3 غرف تقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٢٩٬٣٩٧ جنيه

    شقة للبيع أزاد فيوز بحديقة تقسيط حتى 2030

    Premier Property logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو باقل سعر مقدم استلام فوري في زد ايست

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيت الوطن 3 غرف تقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا فاخرة فيو خيالي دقايق من Golden S

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز أمام منطقة الخدمات مباشرة مقدم 600الف

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق | زد إيست | شقة 2 غرفة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري قسط ع سنتين ع الفيو زون الحي الثانى

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢١٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بيت الوطن بحديقة وتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تـريبل فيو - بواجهة بحري VIP تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (3طوابق) بتشطيب فاخر خلف AUC بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن اقل سعر متر 19,000 تقسيط حتى 72 شهر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر استلام فوري تشطيب VIP فيو مفتوح + | GARDEN |

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٧٧٬١٢٦ جنيه

    شقة غرفة دور ثان في التجمع نصف تشطيب

    The Polygon logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فى هايد بارك التجمع قسط على 6 سنين

    property hills Elite logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٨٤٬٥٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل لوكيشن متميز استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦٧٤٬٤٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا كورنر واخده فيو VIP بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 300م VIPفيو خيالي علي landscape وبرايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

7

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دار مصر القرنفل - دور أرضي - موقع م

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام بجاردن خاص في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك ناصيةبانوراما استلام فوري نورث هاوس بيت الوطن

    متصدر

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع