عقارات رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 3

4,256 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع دار مصر الأندلس التجمع الخامس أر

    M.S.K Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي671 ألف اوكاش15.900م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن في التجمع قرب هايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب امام هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 115م في ذا ايكون قرب شارع التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيليج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مودرن قربAUCمقدم 870ألف قسط 12س كاش17م

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٣٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر للبيع دار مصر الأندلس فيو جاردن

    M.S.K Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم حالا بنتهاوس 220م مقدم 3م امام ميفيدا كاش11م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو FULLY FINISHED- DIRECT ON LAGOON

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم حالا بنتهاوس 220م مقدم 3م امام ميفيدا كاش11م

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • ايلين ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٣٩٬٢٤١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,مجمع إلين

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - دار مصر القرنفل امام بوابه ٢٤ الرحاب

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الأندلس – المرحلة الثانية

    D COMUNITA RE logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك على الفيو زون مباشرة بالحى الاول تقسيط 4 سنين

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 70متر استلام فوري باقل سعر موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م متشطبه موقع مميز في كليو باقل سعر فالسوق

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • نوراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠١٬٢٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نوراي

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

    متصدر

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بفيو مفتوح على Park - لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • ازار ليجيسى

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ازار ليجاسي

    3 - 7 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape شقة بجاردن-كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٩٬٥٠٠ جنيه

    استديو بحري في تاج ستي بمرحلة مميزة و اقساط مرنة

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة غرفتين متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطيه قسط مقدم1.7م بسعر 12.9م كاش

4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطيه قسط مقدم1.7م بسعر 12.9م كاش

4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • امبر هيلز ميفيدا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميفيدا