عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 309

8,290 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - أمبرفيل، نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مميزة دور اول استلام خلال سنة

    Roots Development logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 3 غرف نوم للبيع 170متر في بيفيرلي

    Real Vision logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٣٦٬٥٥٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بالتقسيط في تراس - الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٩٩٠٬٠٤٠ جنيه

    فيلا في استاتس سوديك تشطيب كامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٤٥٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة 196م استلام فوري متشطبه بفيو مميز !!

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل و استلام فورى فى 6 ويست بيفرلى هيلز

    متصدر

    Property  Hills. logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل أويست، بمساحة 200 مترfully finished

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس جميل في كينجسرينج

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اي فيلا سكاي جاردن دايركت ليك استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى فى ابراج زد اورا بسعر مميز

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخدمة فندقية فى ابراج ايون بجوار مول العرب

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بروف خاص في كمباوند جامعة القاهرة

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٨٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في قلب الشيخ زايد ب قسط يصل ل 10 سنين

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة+التكيفات في ويستاون بيفلرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في ذا هيلدج بجوار الليجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند زايد ريجينسي

    Vida Solutions logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع -كومباوند جرين 6

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٧٦٬٧١٦ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بالتقسيط في Zed West

    متصدر

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ستاندالون فيلا للبيع بالتقسيط ليك فيو

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل أويست، بمساحة 200 مترfully finished

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس - موقع مميز جدًا، صف ثاني على الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٨٦٦ جنيه/متر مربع