عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 308

8,290 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السياحية الثانية – أكتوبر | موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية الثانية, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - شقة رائعة في أمبرفيل، نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبه للبيع في زايد ديونز بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٧٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٦٬٤٨٣٬٦٠٠ جنيه

    بنتهاوس 210 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في قلب الشيخ زايد ب قسط يصل ل 10 سنين

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في قلب الشيخ زايد ب قسط يصل ل 10 سنين

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري بمقدم 100 الف وقسط ع 10 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس - للبيع - في باتيو الزهراء مع حمام سباحة

    Properties-Today.com logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزة كاملة التشطيب استلام فوري

    Roots Development logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في قلب الشيخ زايد ب قسط يصل ل 10 سنين

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون ب14 مليون متشطب بالكامل و جاهز للسكن

    Empire real estate and investment logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على النيل مباشر في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٩٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس مع لافيستا استلام قريب بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع في كمبوند باديا بالم هليز

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السياحية الثانية – أكتوبر | موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت استلم فورا فيلا دبل فيو تقسيط

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فاملي هاوس بجاردا فيو مميز في ذا كراون

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة في اوه وست استلام فوري

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي -متشطب-يطل علي البحيرة-مطبخ وتكييفات

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة جاهزة للسكن أمام جامعة النيل فيو مميز

    متصدر

    Inn Properties logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف متشطبه بفيو علي جاردن بجوار نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة أرضية أنيقة في سيتي فيو، نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - شقة رائعة في جاسبر وود، نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٥٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي الثامن الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع