عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 310

8,290 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 500 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م 3 غرف بالتقسيط على 10سنوات قرب هايبر وان

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري للبيع في زد تاورز

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علي اللاجون للبيع في ماونتن فيو بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بعرض مميز و لفترة محدودة باقل سعر في الماركت

    Roots Development logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 500 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٨٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة 178م في Beta Residence بفيو يوناني مميز

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في اب فيل بالقرب من بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٨١ متر مربع

    ١٧٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كيان فيو مفتوح بسعر مميز جدا

    Rokn Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلاله مباشره علي نادي الصيد

    iFound Property logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع الثورة الخضرا الشيخ زايد بمقدم 5%

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للتسليم بأقل سعر في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160متر الترا سوبر لوكس في كمبوند صن كابيتال

    Core Real Estate Development logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 500 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٦٩٬٥٤٨ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فيو لاند سكيب للبيع في زيد ويست

    Smart Assets Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٠٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٧٨٦٬٦٠٠ جنيه

    فيلا على لاندسكيب ومساحة حديقة كبيرة بمقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو زيد بارك فى ابراج زيد

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى بيراميدز هيلز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في قلب الشيخ زايد ب قسط يصل ل 10 سنين

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في زايد ديونز أقل من سعر الماركت

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة على النيل واللاند سكيب

    Roots Development logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى لوكيشن مميز فى ابراج ايون

    Property Hills VIP logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل أويست، بمساحة 200 مترfully finished

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع