عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 305

8,290 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم تاون هاوس ميديل استلام 2027 ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمدخل خاص 190م للبيع بأفضل موقع بجوار نيوجيزة

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٤٦م للبيع بكمبوند زايد ديونز موقع متميز علي ميدان

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة متشطبه بالتكيفات للبيع كمبوند الكارما

    Property Hills VIP logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند باديا متشطبه بالتقسيط علي 12 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في باديا شقة 151م متشطبه قسط 12 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٧٨٦٬٦٠٠ جنيه

    فيلا على لاندسكيب - بمقدم واقساط حتى 9 سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فريدة - مفروشة بالكامل، بموقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب اقل سعر في الماركت ب كييفا 195 متر

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة متشطبة استلام فوري في بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٣٤٢٬٥٨٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام فورى كمبوند كايرو جيت اعمار مصر

    Square Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٥٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس بفيو مفتوح من الحديقه باقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في نيو جيزه

    New Casa Real estate logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون بفيو مفتوح من الحديقه -اقساط 9 سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه من سوديك في زايد الجديدة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام فورى كمبوند كايرو جيت اعمار مصر

    Square Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام فورى كمبوند كايرو جيت اعمار مصر

    Square Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة بالقرب من نادي الجزيرة

    متصدر

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع في سولانا شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٩٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس كورنر إستلام فوري للبيع في بيراميدز ووك

    REV Real Estate logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل متشطب لوكيشن مميز ع لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ارضي بحديقه كبيره بالتقسيط في Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠١٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٧٨٦٬٦٠٠ جنيه

    فيلا على لاندسكيب ومساحة حديقة كبيرة بمقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع