عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 314

8,290 عقارات أخرى
  • 24

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه كامله

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع موقع مميز في كمبوند Upville

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعه 317 مساحه 180 متر فيو مفتوح ع الخدمات

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب بموقع مميز في كمبوند V-Levels

    RE/MAX Everest logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا بالرؤؤف بموقع مميز فى ماونتن ڤيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع داخل كمبوند فيلدج ويست درة

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاجاهزةللسكن للبيع في باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع موقع مميز في كمبوند Upville

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع موقع مميز في كمبوند Upville

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٣٣١ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 5 – التوسعات الشمالية 6 اكتوبر

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز في The Axis تقسيط حتي 2030

    RE/MAX Everest logo image

    ذا اكسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع استلام فوري كمبوند كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مقدم 5% تقسيط 10 سنوات في اوراسكم Owest

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا بجاردن استلام فورى فى ماونتن ڤيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    140م بأعلي نسبه تميز بالكمبوند وبأقل اقساط متبقيه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي + جاردن 120م للبيع في ويستاون سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٨٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل مميز للبيع داخل كمبوند فيلدج فيلا

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧٧٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين – الشيخ زايد

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب بموقع مميز في كمبوند V-Levels

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في باديا بالم هيلز متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب بموقع مميز في كمبوند V-Levels

    RE/MAX Everest logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٩٠٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م في Beta Residence بفيو يوناني

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٬٤٩٠٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا ريسيل اقل سعر في الماركت في ماونتن فيو

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زيد – الشيخ زايد (استلام فوري)

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعه 84 متسلمه جهاز ع شارع البوابه الرئيسي

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع