عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 307

8,290 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ١٢٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة هاي تراس كورنر بجوار مول العرب

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع رووف في موقع متميز الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تسليم فوري بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر اكبر مساحة-متشطبه -اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في قلب نيو زايد متشطبه باقل مقدم5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة تشطيب كامل للبيع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تاون هاوس للبيع تشطيب راقي

    Square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند النصر 17 مدينة 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٢٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس - بإطلالة مفتوحة على مساحات خضراء واسعة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة زيد ويست دقائق من بيفرلي هيلز واركان

    Property Hills VIP logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بتسهيلات إستلام فوري في ذا كراون

    REV Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه متشطبه لوكيشن مميز باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فوري للبيع في جرين 5

    I-Move logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع بجاردن برايم لوكيشن على تبه عالية

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في الجولدن سكوير الشيخ زايد كامل التشطيب

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري داخل بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٤٧٬١٥٥ جنيه

    شقة 170م للبيع في أويست -موقع متميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقى متشطب بالتكييفات فيو علوى جاهزه للسكن

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م أنيقة في Beta Residence بموقع مميز

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في الشيخ زايد الجديدة بموقع مميز

    I-Move logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة بالشيخ زايد | اقساط متساوية ع 10سنوات

    The Way logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع