عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 301

8,290 عقارات أخرى
  • 8

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل سعر وافضل لوكيشن

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٤٬٧٣٦٬٥٠٠ جنيه

    لوفت واجهة مميزة على لاند سكيب على اقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا متشطبه للبيع في ماونتن فيو بمقدم 1,000,000

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في ذا هيليدج بجوار اليجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬١٦٧٬٢٠٠ جنيه

    144م اندلسى بيتا ريزيدانس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha موقع مميز جداً تقسيط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة بلوكيشن مميز في بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم5% بالتقسيط على 10سنين برايم لوكيشن

    Square Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ابراج زيد متشطبه بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند Güzal هود 12 فيلا مستقلة بسعر مميز

    I-Move logo image

    شارع حوض 12 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى أليجريا بجانب الربوة والأهلى

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    وحدة149م بيتا ريزيدانس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة في Azha موقع مميز جداً تقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس برووف فيو مميز في ايفوار فيو علي الربوه

    Property  Hills. logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باحسن سعر في بادية بالم هيلز شقه 3 غرف ,ناني للبيع

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع