شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 43

1,873 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل لقطه بسعر مميز بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان في شقه 150م بكمبوند بيتا جرينز المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر الان بأقل سعر مع حسن علام بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري ٢٠ الف امتلك ستديو بالتكييفات علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ١٥٠ الف فقط ستديو متشطب فندقي كامل الخدمات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب مستقبل سيتي مقدم 0% اقساط علي 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥١٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + خصم للكاش 50% تقسيط12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل كاملة التشطيب استلام فوري / سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بأحسن سعر - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم جاهزة للمعاينه بزيزينيا المستقبل+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٧٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن فى قلب القاهرة الجديده بسعر لقطة

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في المستقبل سيتي بدون مقدم و اقساط علي 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مع جاردن مع اقساط علي 8 سنين بيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    1

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير-ارخص شقة ارضي165م بجاردن80م فيو لاندسكيب

    YaKan Properties logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٦٣٤ جنيه

    شقة للبيع بنظام التقسيط، اول قسط بعد سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٥٨٬٨٠٠ جنيه

    وحدة 139م بجاردن بيتا جرينز مستقبل سيتى مدينتى

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 177م بأميز لوكيشن بزيزينيا ومقدم10%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٢٥٬٩٧٥ جنيه

    شقه بجاردن كرونر واخده prime location وفيو lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كابيتال جاردنز-بالم هيلز- مدينة المستقبل

    Akar Town Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي متشطبة اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بموقع مميز - سراي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م بأميز مشاريع القمزي باقساط9سنين بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة بموقع مميز في لافينير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع تحت سعر السوق استلام فورى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري 147م بجاردن 100م في سراي للبيع من المالك

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٩٬١١٥ جنيه/متر مربع