شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 40

1,873 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام سنة في زيزينيا المستقبل بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة بجاردن بأقل سعر بزيزينيا قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم استلام فوري متشطبه في بيتا جرينز المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف استلام فوري فى هابتاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دور اول 3 غرف نوم للبيع - سراي موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه بجاردن امام مدينتي كمبوند سراي -ريسيل

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر تشطيب VIP بخصوصية عالية مع حسن علام قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينه بالمستقبل سيتي وبمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أدفع 595 الف واستلم شقة بتشطيب VIP مع حسن علام قسط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م استلام فورى بأقل سعر في زيزينيا بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه فى سراي بالمستقبل اقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٤٩٬٢٠٩ جنيه

    شقه للبيع بالاقساط فيو مفتوح - هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بحديقة هاب تاون - حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بفيو تحفة في بالم هيلز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم جاهزة للسكن بالمستقبل سيتي بقسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٠٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في داون تاون بسعر 4 مليون -في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة 151م اقساط علي 12 سنه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم استلام فوري بجوار مدينتي بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اميز تقسيمة في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام في خلال سنة ونص وبالتقسيط علي 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دابل فيو في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في المستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في مستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٧١٬٨١٧ جنيه

    شقة ارضى 3 غرف بمقدم و اقساط فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٨٬٦٦٥ جنيه/متر مربع