شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 42

1,873 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه آرضى كورنر فى كومبوند SARAI تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه بكمبوند هاب تاون المستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في أفضل موقع و سعر بلوم فيلد استلام 2026

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٨ جنيه

    شقة في المستقبل سيتي 0% مقدم و اقساط علي 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بيت بفيو بانوراما مميز علي لاند سكيب في سراي

    Realm Properties logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 205م+177م جاردن للبيع فى سراى بجوار مدينتى

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – دبل فيو على اللاندسكيب | 3 غرف نوم

    Selection Code logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في MV Aliva متشطبة بقسط شهري 15 ألف فقط

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في كابيتال جاردنز - تشطيبات فاخرة

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بارك سنترال حسن علام ع 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بارك سنترال حسن علام ع 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بارك سنترال حسن علام ع 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في الستقبل سيتي تقسيط علي 11 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في الستقبل تقسيط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي استلام فوري متشطبه لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص Svilla 212 M للبيع في سراي - مرحلة شيا

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو تشطيب مميز للبيع في بلوم فيلدز المستقبل

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٣١٬٤١٣ جنيه

    شقة بمساحة 165 متر مربع في بلومفيلدز المستقبل سيتي

    Wnsta how logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بأقل اوفر شقة 207م موقع مميز فيو لاند سكيب)!

    Bright logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٧٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه بجوارAUCوفيو مميز على السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دابل فيو في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تطل على حديقة بمقدم و اقساط- استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور متكرر - مساحة كبيرة - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بأقل من سعر الشركة استلام فوري فيومميز

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين متشطبه بالتكييفات مقدم ٥٪؜ واقساط ١٠ سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع