شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 47

1,873 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل فى المستقبل مع حسن علام

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سراي بسعر و لوكيشن مميز بخصم ٤٢٪؜

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٤٥٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري بحري غرفتين بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10% استلم الان شقة 3غرف بسعر لقطه بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل تطل علي مساحات خضراء واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بأقل من سعر الماركت في اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بأقل من سعر الماركت في اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي ٣ غرف بحديقة كبيرة وموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في موقع متميز تطل على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفتين متشطبه بأميز لوكيشن بالمستقبل بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م جاهزة للمعاينه في بلوم فيلدز بتقسيط 11سنه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي مرحلة ايلان 131م بجاردن 161م

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على مسطحات خضراء باقل سعر استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي 3غرف + 192م جاردن مقدم 3.2مليون

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م بجارن 154م في سراي متشطبة استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي استلام فوري 144م بجاردن فيو هاب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز تطل علي بحيره بأفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في لوكيشن مميز شقة لاندسكيب فيو بافضل سعر.

    Apart Real estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ٤ غرف استلام قريب بإطلالة على المسطحات المائية

    Apart Real estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي بأقل مقدم التقسيط على ١٢سنه

    Egypt Best Properties logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمقدم 500 ألف لفتره محدوده سراى

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في بالم هيلز بسعر لقطة و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 4نوم بسعر لقطه بالمستقبل بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٣٩٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه لسرعه البيع شقه ارضي بجاردن فيو بحيره

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شقة متشطبة بالكامل في بيتا جرين المستقبل

    Property  Hills. logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع