شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 41

1,873 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة متشطبة بالكامل بإطلالة جرين فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بمقدم 665,664 واقساط حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 131م استلام فوري وأكبر جاردن في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 2نوم للبيع مع Wadi Degla بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم جاهزة للمعاينه علي طريق السويس بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة اقساط 10 سنين في بلوم

    Falcon for Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم بمقدم وتقسيط بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو park متشطبة اقساط 10 سنين في بلوم

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٨٥٬١٥٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في قلب المستقبل سيتي

    views investment logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة مميزة 129م بجاردن خاصة 98م بسراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجادرن استلام فورى بأقساط في Bloomfields

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس سمارت هوم للبيع ريسيل سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع فى كابيتال جاردنز بحديقة خاصة

    Laucienda For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٩٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين و مقدم 8% و قسط شهرى 14000 حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 105م ((بخصم 51%)) من mnhd ف بترفلاى المستتقبل

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    هتقسط ثمنها علي 12 سنة مشروع مميز او خصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك باقل مقدم 287,154 و اقساط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ارضى فى سراى باقساط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن ل3 غرف جاهزة تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر و افضل لوكيشن ل3 غرف متشطبه في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه للبيع في سراي و اطول فتره اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأكبر حديقة استلام فوري بأقل سعر مع بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع