شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 36

1,873 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير- ارخص شقة ارضي 165م بجاردن80م فيو لاندسكيب

    YaKan Properties logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى بلوم فيلدز اقل من سعر السوق-استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى بلوم فيلدز اقل من سعر السوق-استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة 151م اقساط علي 12 سنه بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    167م بفيو lagoon وبمقدم 586الف + اقساط 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن موقع شقه باكبر جنينة على Hub في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتراس كبير للبيع في سراي بدون مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز في سراي بتقسيط ١٢ سنه -خصم للكاش

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم ٢٥٠،٠٠٠بتقسيط علي ١٢ سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع في سراي بتقسيط علي 12 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم وعاين الان شقة 3نوم بالمستقبل بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه جاهزه للسكن في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون | المستقبل سيتي

    Circle Realestate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-موقع مميز جدا-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع موقع متميز في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ٣ غرف بدون مقدم و تقسيط علي ١٢ سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باكبر خصم موجود

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٣١٬٢٢٩ جنيه

    بسعرلن يتكرر شقه ارضي بحديقه بمقد م واقساط فيومميز

    S signature logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى كابيتال جاردنز شقة 3 غرف فوري بسعر مميز

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى كابيتال جاردنز شقة 3 غرف فوري بسعر مميز

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه غرفتين استلام فوري كونر بجاردن 120م

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف جاهزة للاستلام تطل على حديقة - بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (كاش 2.5 مليون) شقة بجاردن في سراي أمام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لافينير–استلام فوري– نصف تشطيب

    Al Fanar Development and project management logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين جاردن في سراي مرحلة ايلان اقل مقدم عقد قديم

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع