شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 33

1,868 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه ارضي في كمبوند بلوم فيلدز 168م

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٦٨ متر مربع

    ١١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167m للبيع في كمبوند سراي مقدم واقساط علي12سنه

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن ١٢٠ متر جادن ٦٠م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند لافنير وحده ١٦٠ متر جميع الاقساط خال

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن ١٢٠ متر جادن ٦٠م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند لافنير وحده ١٦٠ متر جميع الاقساط خا

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير -بنتهاوس 205 متر برووف 70 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن خصم للكاش 50 % سراي بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٢٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن160استلام فورى نص تشطيب مع جاردن 85 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 375 الف ( في سراي بجوار مدينتي )

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + بالتقسيط علي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158م ارضي بجاردن كورنر في سراي 10د من AUC

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين أستلام فوري بالمستقبل بأقل سعر +خصم50%

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى) بخصم 30% للبيع فى بلوم

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٧٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م (بخصم 23%) بسعر اللونش من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم استلام فورى في المستقبل وتقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م متشطبه في اليفا ماونتن فيو بمقدم1,5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن ( بخصم للكاش 50% ) في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن فوري + بخصم للكاش35%بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٨٬٢٠٧ جنيه

    شقه 3 غرف بجوار مدينتي بخصم 50% في كمبوند سراي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة ٧٩ متر غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦١٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٧ متر غرفتين في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف دوبلكس ارضى بجاردن للبيع فى سراى

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م/مقدم 5% فى سراى/ فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٣٣٬١٣٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقه في كومباوند سكني فاخر بطابع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٦٬٣٨٩ جنيه/متر مربع