شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 577

19,193 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٨٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩١٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالفرش اميز لوكيشن في الكمبوند سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧١٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م 3 غرف فى دجله تاورز ب 3 مليون بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م 3غرف استلام فوري باقل سعر في كومبوند سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بحديقه في هايد بارك مع فيو مفتوح بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان شقة 2نوم فىR7 بالعاصمة بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست متشطبة بالكامل باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٧٦٬٩٦٢ جنيه

    اقل سعر 3نوم فيو لاند سكيب و بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في سعادة دقايق من التسعين+أقساط8س

    Roots Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف متشطبه بالمطبخ و تكيفات فيو مميز

    ERE logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن |مطلوب 6,400,000 كاش+المتبقي

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في سوديك ايستاون اقل من ماركت 189م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا ب5% أخر شقة 211م متشطبه ف الr5 وقسط ع15

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٣٩٬٥٤٧ جنيه

    اقل سعر 3نوم فيو لاند سكيب و بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف متشطبة بالعاصمة بمقدم 1%فقط

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي – مرحلة Taval (S1)

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد الان و استلم شقة 177م متشطبه فيو ع الميدان

    Bright logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست متشطبة بالكامل باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٥٣ جنيه/متر مربع