شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 523

18,968 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين مع لافيستا دقايق من التسعين بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٦٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أكاسا ١٤٠ م استلام فوري

    El-Nemr LTD logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو 1 مباشرة على البحيرة

    Conquer Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست بـ 10 مليون فقط فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع ف كمبوند ديستركت 5 متشطبة بالكامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٣٧٬٤٥٦ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست بدون اوفر برايس

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بسعر مميز في ايفوار ايست بالتجمع بمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في النرجس 4 فيلات – موقع مميز بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع واصف غالي باشا, النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمواصفات فيلا | جاردن 200م بالفرش وحمام سباحه

    Merak Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلالة خضراء في النرجس 4 فيلات بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 109م بحديقه خاصه 45م في B10 تشطيب فندقي

    Choice Real Estate Madinaty - الاختيار logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٥٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل خيار استثماري شقة للبيع في إل باتيو أورو

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٦٨٠٬٦٨١ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير تشطيب عالي الجودة

    Conquer Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١١١٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو فيو لاندسكيب مميز

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت في موقع متميز جداً

    Conquer Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩٦٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سما – إطلالة على جاردن بدائري

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي بأقل سعر في القاهرة الجديدة

    Conquer Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف بأقل سعر في سولاي التجمع وتقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو بسعر قابل للتفاوض

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بحديقه واول و 200م استلم فورى مقدم واقساط

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز سعر شقة للبيع في كمبوند لاميرادا ١٧٣ م

    El-Nemr LTD logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة 220م دور ثالث بحصة بالأرض

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار كايرو فيستيفال بالتجمع بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع