شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 527

19,193 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 2نوم بالتجمع بأقل سعر وتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورا علي المحور المركزي بالعاصمه+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ريسيل بأقل من سعر الشركة ب 9 مليون

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان شقة 3نوم بأقل سعر فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م + جاردن 40م فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل بجاردن-متشطبه-كايرو فستيفال سيتي

    ERE Investments logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٤٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة فيلا بسعر شقة استلام 6 شهور فقط في احلي مرحلة

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٩٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان في شيرتون شقه 195م متشطبه وبأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تطل علي النيل متشطبه في ابراج هيلتون

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن ١٩٠م دقيقة من بالم هيلز وماونتن فيو

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم مع حسن علام بالمستقبل سيتي باقل سعر+قسط8س

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٨٥٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لقطه بأقل سعر بالتجمع الخامس +خصم40%

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 4نوم جاهزة للمعاينة بأقل سعر فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    سولي جولف ريزيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك بالعاصمه بأقل سعر وبتقسيط علي7سنين

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن الان بأقل سعر فى العاصمة+بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باكبر مساحه 210م +جاردن استلام فوري باتيو اورو

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجادرن بأجمل مراحل مدينتي B2

    Darak Madinaty logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور متكرر ف تاج سيتي أقل مقدم قسط ع12سنه

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره التشطيب سوبر لوكس للبيع لافيدا كومبوند

    لافيدا, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة في سراى للبيع مطلة على فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأفضل لوكيشن وبسعر لقطه+قسط15سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان 3غرف بالعاصمة بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع