شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 522

18,968 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة الفرش والاجهزه90م علي جاردن مفتوح تشطيب خاصB6

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة في الكمبوند متشطبة بالكامل بتقسيط 15 سنة

    IRTKAZ logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امام الايست هب117م علي جاردن باقل اجمالي B12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤١٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه 168م فى دجله تاورز مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 107م فيو وايدجاردنB1تشطيب فندقي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم للبيع بالتجمع دقايق من التسعين + 10%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر ع شارع التسعين مباشرة قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا للبيع مسجله امام نادي الشمس فيو جاردن مص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    1

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 71م لقطه بأقل سعر وبمقدم5% في Wuud بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه بـالـتـجـمـع في NOLL وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158م مميزه 3 غرف فى وان قطاميه تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    حجز قديم 123م في B8 بالتقسيط علي جاردن بحري 3 غرف

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لاميزون الاندلس القاهرة الجديد

    Grey Parrot Realty logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كبيره للبيع ف تاج سيتي بسعر مناسب

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحفة للبيع بكمبوند وان قطامية 165م متشطبة بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطه للبيع بالتجمع بتسهيلات على10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٤٨٬١٣١ جنيه

    امتلك شقتك الفندقيه بأرقي مراحل مدينتي بريفادو

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 311الف فقط و استلم فورا شقتك متشطبة بالكامل

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مدينة نور170م علي جاردن بالتقسيط 13سنة

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز في بريفادو امام الخدمات 82م بجاردن كاش

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١١٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط في مدينة نور 123م علي جاردن حجز2023

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135 متر بوان قطاميه فيو امامي شامل العفش

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في التجمع بجوار الجامعة الامريكية

    Property Hills Star logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فورى فى دجله لاندمارك فيو جانبي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع