شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 520

18,968 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 130م | مفروشة | للبيع في هايد بارك

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف في كمبوند هايد بارك موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بأقل سعر بجوار AUC مباشرة+10%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 166م (جاهزه للسكن الفورى ) فى سراى امام الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالفرش بأقل سعر في ريجينتس بارك

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقه خاصه للبيع فى تاج سيتى-ليك بارك

    Host Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 3غرف ((بنصف الثمن ))فى تاج سيتى امام مطار

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً ستوديو متشطب في المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بأميز لوكيشن في التجمع و بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠١٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع في سولانا من ساويرس التجمع

    Property Hills Star logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٧٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للشقة بحديقة خاصة متشطبة بالكامل

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 145م ارضي للبيع | نصف تشطيب | هايد بارك

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة كامل استلام فوري اقل سعر

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3غرف بجاردن و تراس فى كمباوند وان قطامية

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في قلب التجمع الخامس في كمبوند هايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم جاهزة للسكن متشطبه في R3 العاصمه أقساط12س

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٦٧٬٧٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة في اميز موقع في الكمبوند أقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50% شقه امام مطار القاهره بفيو ع السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات بحديقة حمام سباحة خاص

    IRTKAZ logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بجاردن -فيو مفتوح للبيع في باتيو اورو

    Brokerage Hub logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة الترا سوبر لوكس بالفرش قسط 5سنين

    IRTKAZ logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع