شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 521

18,968 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٧٣٤٬٩٢٦ جنيه

    شقة مدينتي B8 جاردن فيو استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بتشطيب مميز للبيع في ايستاون-فيو ع جاردن

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه فيو مفتوح طريق الدائري وكارفور المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في أميّز مواقع مدينتيB10 بارقي ڤيو في مدينتي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    وحدة أرضي بجاردن أستلام فوري بمقدم أقل 1,000,000 M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 117م بالجراج استلام فورى فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل للبيع تشطيب كامل استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في فيليت سوديك

    Property  Hills. logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه فى لاند مارك مدينة نصر تقسيم مميز ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم جاهزة للسكن بأقل سعر فى R5 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م(جاهزه للسكن الفورى)بمقدم 550 الف متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقيه مدينتي B8 اطلاله حديقه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجراج 205م على شارع بدجله فيو دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B10 جاردن فيو كاش استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع مميزه في كمبوند جاردينيا مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بجوار CFC في ذا بروكس بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٩٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن 113م في هايد بارك قرب شارع التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٣٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 134م (جاهزه للمعاينه)بمقدم 1.500.000بتشطيب vip

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع متشطبه بالكامل واقساط حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B11 لقطة جاردن واسع كاش

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل سعر لاستعجال المالك لبيع ف ايستاون

    ERE Investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بأقل سعر واطول فتره سداد15سنة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210م متشطبه في مشروع دجله ڤيو معمار المرشدي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210م متشطبه الترا سوبر لوكس في مشروع دجله ڤيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع