شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 437

18,968 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل دور الأرضي للبيع فى ذا سكوير

    Do estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة بجاردن 203 متر بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٥٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز لشقة جاهزة للتسليم فوري في مدينة المستقبل

    Apart Real estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم 80٪ تشطيب في سوديك إيست ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة امام النادي الأهلي قسط 10 سنوات

    Adviser Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع متشطبة بالكامل في الاندلس بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز 3 غرف نوم – سوديك إيست ريسيل متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٤٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك كاملة التشطيب على مدى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه للبيع open viewبخصم مميز

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136م بجاردن خاصة بمقدم 700 الف فى الـ R8

    Step One Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة استلام قريب في التجمع بارخص سعر

    Apart Real estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل في سوديك ايست تمكلة اقساط على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بخصم الكاش 64% في القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٤٬٧٠٠ جنيه

    الحق الفرصة و اشتري شقه متشطبة بالتكييفات و استثمر

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(127م+3غرف)استلام شهور متشطبه بمقدم1.1مليون فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بالتكيفات على مناظر طبيعية فى فيفث سكوير

    Do estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري متشطبه بالكامل بالـعـاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بجوار AUC في NOI بمقدم 0%

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٦٧٬٢٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع ارضـي بـجـاردن باقل سعر في الماركت

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه(100 م+غرفتين+متشطبه) بمقدم 850 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور شقه(غرفتين+متشطبه)مقدم(مليون)10س تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن استلام فوري بأقل سعر

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨١٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكامل باطلالات مائية في التجمع

    Apart Real estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع