شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 433

18,968 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165متر + جاردن 109متر - بلوم فيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في تاج سيتي شقة للبيع في التجمع امام مطار القاهره

    Oaks Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ميفيدا بموقع متميز فيو مساحات خضراء و بحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 217متر استلام فوري في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115في تاج سيتي للبيع في القاهرة الجديدة

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 198متر بحري استلام فوري | بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل شقة 3غرف في الماركت بلوكيشن مميز في سوديك

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - استلام فوري - جراج

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة بإيزولا شـيراتون بأطـول فـتـرة ســداد 8سـنين

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة 3 غرف في ذا فيو واتري في التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م برايم لوكيشن علي المحور المركزي+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بجاردن للبيع بدون اي مقدم في ديجويا

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم مع لافيستا في الباتيو ريفا بالتجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن غرفتين استلام فوري في تاج سيتي

    ERE logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي مع حديقة تشطيب راقي مع مطبخ وتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

4

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة كامل التشطيب استلام فوري موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو على اللاجون دايكرت داخل ستون بارك

    Oaks Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة وتشطيب كامل سعر مغري

    متصدر

    Merak Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس ١٦٩ متر يطل علي جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٩٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم شقتك على ارض الواقع متشطبه كلها

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم برايم لوكيشن بجوار HYDE PARK بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن خاصه للبيع ف شيراتون مصر الجديدة

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة ومدخل خاص - الأندلس 1

    Al-Bahrawy Developments logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف متشطبة استلام سنتين بتقسيط علي 9سنين

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ١٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي القاهرة الجديدة قسط 12سنه

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع