شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 439

18,968 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة هايد بارك جاهزة للاستلام - جاردن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٢٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بالتقسط في ارقي كمبوند بلتجمع الخامس

    KMG Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بحديقة | اللوتس الشمالية القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن مفروشه فرش راقي باميز وارقى موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشن بالتجمع بأاقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة موقع مميز استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي كورنر للبيع – إيستاون سوديك

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصمك مقدمك والباقي على ٨ سنين!!

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٤٧٬٥٠٨ جنيه

    افضل سعر لشقة استلام فورى فيو على حمام السباحة

    Property Hills Star logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بالتقسيط شقة كبيرة جداً الجولف بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (140م) _استلام فورى بمقدم 20 % فى ستون ريزدينس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | مدينتي - القاهرة

    Flag square Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | مدينتي - القاهرة

    Flag square Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى موقع مميز-ماونتن فيو اى سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو لقطه للبييع 71 م بل الجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم ٥٠% !! في حالة الكاش

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٢٦٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع مع حديقة – تاج سلطان، تاج سيتي

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبييع 103م استلام فوري لاند اسكيب

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف في قلب القاهره الجديده بجاردين

    Step One Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ذا سكوير متشطبه فيو علي حديقه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50%ستوديو بجاردن للبيع علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مع مسبح خاص – ليك فيو

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فاخرة – أرضي بحديقة وحمام سباحة فيو رائع جدا

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن في ادريس بتشطيب خاص وموقع مميز

    Gold Routes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه ف دجلة لاند مارك 107م داخلي بل الجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢١٬٠٢٨ جنيه/متر مربع