شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 442

18,968 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن للبيع فى الرحاب2 قريبة من السوق الشرقى

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٢٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بجاردن فوري ازالية سوديك موقع مميز 180م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٦٬٩٥٢ جنيه

    دار العالميه-اكازا ميا-شقه 3 غرف-نصف تشطيب

    Premises logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استلام فوري في زيد ايست

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي (إيلان) بموقع متميز بدون أوفر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف استلام فوري في زيد ايست

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اورا-زيد ايست-3غرف بالتكيفات

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٢٬٧٠٠ جنيه

    اورا-زيد ايست-غرفتين ماستر-متشطبه بالتكيفات

    Premises logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٢٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 159م متشطبه فيو مميز مقدم 5%بلتقسيط الان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه ارضي بجنينه مقدم ٤ مليون

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب المرحلة 8 جاردن فيو نموذج c

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اورا-زيد ايست-شقه غرفتين متشطبه بالتكيفات و المطبخ

    Premises logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادريس ايست-شقه 3 غرف-متشطبه-استلام فورى

    Premises logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف بحديقة خاصة تشطيب خاص في الرحاب ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة كومبوند ستون ريزيدنز

    Smartex logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٥م بإطلالة مفتوحة جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة بجاردن ريسيل فيو فلل سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 151م بانوراما بحديقة 80م بجوار المونوريل

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي غرفتين نوم بحمام سباحة فيو لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي البحيره بافضل موقع اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تكملة بالتقسيط - ديستركت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ططوير مصر-بلومفيلز-شقه غرفه1-نصف تشطيب

    Premises logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ريسيل استلام فوري موقع مميز سوديك ايست

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع