شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 435

18,968 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ديستريكت 5 شقه للبيع بالتجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٥٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    123م حجز قديم مدينة نور استلام شهور فيو وايد جاردن

    متصدر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٩٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة بمقدم 10% في كمبوند بلوتري

    Adviser Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز في بلوم فيلدز مرحله الداون تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزة للمعاينه علي المحور المركزي+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م استلام فورى وجهه على مشروع مدينة مصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Zero Ground بحديقة للبيع في ديستريكت 5 مراكز

    Properties-Today.com logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ديستريكت 5 بالتجمع الخامس مقدم 2.300.000

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع في ماونتن فيو اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٧٢٬٢٠٠ جنيه

    فرصة شقة 2 نوم في جرينز ريزيدنس التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه متشطبة مع الحكير بالتجمع وتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٦٢٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 متر متشطبة للبيع ريسيل استلام فوري في تريو

    TREX logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه 2غ بجاردن استلام فوري بجوار ال AUC بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في ذا فيو واتر واي التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ١٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 224م بكمبوند ديستريكت 5 التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز للبيع بوان قطاميه تكمله اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م متشطبه بمقدم بسيط وتقسيط 10 سنين

    Picky Properties logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة | زومرا التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالكامل بخصم للكاش 64% + بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مع حسن علام شقة 3غرف بالمستقبل+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٢٨٣٬٤٦٠ جنيه

    شقه بجردن للبيع تشطيب سوبر لوكس في ميفيدا

    متصدر

    East New Cairo logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو لقطه للبييع استلام سنه 65م لاند اسكيب

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    زمرة حيث تلتقي الفخامة بقلب الجولدن سكوير

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٩١٢ جنيه/متر مربع