شقق بحديقة للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 7

267 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ١٥٠ الف فقط ستديو متشطب فندقي كامل الخدمات

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري مع تطوير مصر بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع بكمبوند بوم فيلد

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاردن ڤيو بمقدم و اقساط بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلومفيلدز - 10 سنوات تقسيط - 50 الف شهري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٢٠٢ جنيه

    شقة ممتازة في بلومفيلدز - تطوير مصر

    Wnsta how logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في بلوم فيلدز علي البحيرات مباشرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٨ م غرفتين - بدون مقدم تقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ م غرفتين - بدون مقدم تقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتي نوم رئيسيتين و3 حمامات، بأقل دفعة أولى

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل 127متر استلام فوري في بلومفيبدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل تطل علي مساحات خضراء واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م جاهزة للمعاينه في بلوم فيلدز بتقسيط 11سنه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز تطل علي بحيره بأفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى + جاردن (149متر) للبيع, (استلام فورى)

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( غرفتين ) للبيع في بلوم فيلدز (( تشطيب كامل )

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ١٢٥ متر في بلوم فيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بسعر لقطه مع تطوير مصر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع بكمبوند بوم فيلد

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك الان مع تطوير مصر بالمستقبل وقسط 11 سنه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في موقع متميز للغاية.

    TREX logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في موقع متميز للغاية.

    TREX logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بلوم فيلدز | استلام فوري | 10 سنين

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع