شقق بحديقة للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 11

267 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة\جاردن\بيع\بلوم فيلدز\داون تاون

    Home Destination logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة\جاردن\بيع\بلوم فيلدز\ليك سايد

    Home Destination logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣١٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوندفي بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦١٬٧٥٤ جنيه

    شقه بموقع متميز للبيع في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ريسيل بموقع مميز فيو مفتوح بلوم فيلدز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلومفيلدز بسعر لقطه لسرعه البيع

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بأقل من سعر السوق في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بجاردن للبيع في بلوم فيلدز بسعر ستوديو

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز، مدينة المستقبل

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٢٤٬٤٢٥ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز – مدينة المستقبل

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع