شقق بحديقة للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 10

267 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 112م بلوم فيلدز فيو لاند اسكيب باقل سعر

    La Costa For Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر مميز جدا في موقع متميز

    Feeds logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 2نوم في بلوم فيلدز أستلام قريب+قسط 11 سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2نوم بأقرب استلام بالمستقبل و قسط 11 سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بلوم فيلد (120م), فيو مميز , ليك سايد

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة RTM للبيع برايم لوكيشن في ( المستقبل سيتي)

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع ( 112 م + 118م حديقة ) بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في بلوم فيلدز استلام فوري بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ( 76 ) للبيع في بلوم فيلدز ( استلام فوري ).

    Realpals Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز جاهزة للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Better Estate Investment logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في موقع مميز –استلام 2025

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٩٩٬٩٠٦ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة في بلومفيلدز

    Beltone logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقة موقع مميز فوري ريسيل فيbloom fields

    Allocate Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤١٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شقة ريسيل 210م اقل سعر في بلوم فيلدز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 33م للبيع في بلومفيلدز –جاهزة للاستلام

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550,000 استلم الآن شقة(76م)بفيو( لاجون+جاردن

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن ريسيل استلام فوري بسعر مميز ف بلوم فيلدز

    Summit Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٦١٬٥٨٠ جنيه

    شقه للبيع بوقع متميز في بلوم فيلدس تشطيب كامل

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٨٦٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠١٬٣٥٢ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة / للبيع / بلوم فيلدز / كلستر

    Home Destination logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٨ جنيه/متر مربع