شقق بحديقة للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 6

267 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز المستقبل سيتى شقة 131 متر غرفتين

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م دور أرضي للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    240 متر - كمبوند بلوم فيلدز - استلام فورى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز-فيو وتر سيتى نافورة -مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو park متشطبة اقساط 10 سنين في بلوم

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجادرن استلام فورى بأقساط في Bloomfields

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في أفضل موقع و سعر بلوم فيلد استلام 2026

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في الستقبل سيتي تقسيط علي 11 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في الستقبل تقسيط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو تشطيب مميز للبيع في بلوم فيلدز المستقبل

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٣م للبيع في كمبوند بلوم فيلدز المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٣١٬٤١٣ جنيه

    شقة بمساحة 165 متر مربع في بلومفيلدز المستقبل سيتي

    Wnsta how logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين متشطبه بالتكييفات مقدم ٥٪؜ واقساط ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع