شقق بحديقة للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 9

267 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف مرحلة Terraces استلام 2027

    Mrkt Shake logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأمتلاك شقة بجاردن للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن نصف تشطيب 125 م للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٣٣٬١٣٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقه في كومباوند سكني فاخر بطابع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٦٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري بأقل سعر في بلوم فيلدز

    Key Point for real estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أحجز الان شقه مبنيه جاهزة للمعاينه بأقساط علي11سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( استلام فوري ) للبيع في بلوم فيلدز - غرفتين -

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه(131)للبيع في بلوم فيلدز(جاهزه للاستلام)بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٦١٬٨٦٤ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف مع تطوير مصر بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( استلام فوري ) للبيع في بلوم فيلدز - غرفتين -

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( 180) متر للبيع في بلوم فيلدز( جاهزه للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(غرفتين)في بلوم فيلدز مقدم ( 2,160,000 )بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في بلوم فيلدز لوكيشن مميز + باركينج

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى باقل سعر فى بلوم فيلدز قسط11سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٠٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى باقل سعر بالمستقبل سيتي قسط11سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز - استلام فورى - فيو جاردن بحرى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٢٦٬٣٩٢ جنيه

    شقة ارضي للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنتين وتقسيط علي 10 سنين شقه لوكيشن مميز

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع وسعر مميز في بلوم فيلدز - المستقبل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر لقطة في مشروع بلووم فيلدز استلام

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متطشب بسعر لقطه اسعار التجمع زمان فرصه

    La Costa For Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لو مستثمر دي فرصه و لو عايز تسكن بردو فرصه اكبر

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري بأقل سعر معTatweer Misrفى المستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٨٣٥ جنيه/متر مربع