شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 8

1,650 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 123م جولدن سكوير اللوتس الجنوبية

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م اللوتس الجنوبية التجمع الخامس بحري

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع في البنفسج - مسجلة بالكامل - بموقع متميز

    D COMUNITA RE logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اللوتس الجنوبي التجمع الخامس 148م

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المستثمرين الجنوبية 2 – تشطيب الترا

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن الان متشطبه بشيراتون بأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالقرب من التسعين و مفيدا بسعر لقطه

    Catchers investment logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بالعفش للبيع سوبر لوكس بالمنطقه السادسه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة بموقع ممتاز ١٥٥ متر في سرايات المعادي

    Good Deals logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس 2 فيلات التجمع الخامس 220م

    M.S.K Real Estate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلاك شقه في موقع راقي جدا شقه للبيع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي شقه روف استلام فوري متشطبه باسانسيرخاص بلتجمع

    KMG Real Estate logo image

    شارع سليمان الحلبي, البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 275م نصف مفروش بأوشن بلو

    Good Deals logo image

    أوشن بلو هليوبوليس‭, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس عمارات 125 متر دور ثاني

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس عمارات التجمع الخامس 185 متر دور

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في غرب أرابيلا – التجمع الخامس

    Property Network logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع القاهرة الجديدة بجوار الجامعة الأمريكية

    Property Network logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالنرجس عمارات التجمع الخامس 165م

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مسجد المصطفي وقرب MASE International School

    AMG. logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالأندلس 1 بجوار قطامية ديونز

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م للبيع في مصر الجديدة شارع الحرية

    Property Network logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمصر الجديدة - شيراتون

    Property Network logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع فى كمبوند هايد بارك بسعر لقطة

    Century for Project Management logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اللوتس الشمالية ثالث نمرة من التسعين

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع