شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 15

90,679 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بحديقة مودرن بغرفتين نوم ماستر غرب جولف

    One Plus Consultants logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185 متر للبيع ترى مصطفى النحاس

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ١٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 متر للبيع ترى صلاح سالم مصر الجديده

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٥٠٠ جنيه

    149م لاند سكيب بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق فيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 افينيو 2 غرفة الترا لوكس

    NIFE Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في صواري سوليك بمقدم ٩٣٠ الف

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٧٦٬٥٠٠ جنيه

    وحدة151م جاهزة بيتا جرينز بجوار مدينتي مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٩١٬٣٠٠ جنيه

    وحدة ارضى114م جاردن بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر فيو

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥١٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الترا مودرن بفيو حديقة كمبوند غرب الجولف

    One Plus Consultants logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٥٩٬٩٠٠ جنيه

    وحدة 123متر بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى 3 غرف بقريه زهره

    Riwaq Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن بالأندلس 2 خطوات من التسعين فوري

    El Hefny Group logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Spacious Prestigious property in Zamalek for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع الصالح ايوب, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189 متر للبيع روكسى مصر الجديده

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بسرايات المعادي هاي ديلوكس

    Al Nile Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس روف بفيلا شيك 4 غرف كمبوند غرب جولف

    One Plus Consultants logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    170م في وصال للبيع باقل سعر جاهزه للاستلام متشطبه

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في بالم هيلز استلام فوري

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل باقل عقد بجوار مدينتي فوري متشطبه عالمفتاح

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف تكمله اقساط ببالم هيلز

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالباتيو اورو لافيستا كورنر احلي فيو بالكمبوند

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالباتيو اورو مقدم واقساط بفيو وموقع مميز

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع بفيلا مودرن شقة ارضي مرتفع بكمبوند غرب الجولف

    One Plus Consultants logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بافضل سعر بالماركت

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع