شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 14

90,673 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا فيو كلوب هاوس غرفتين وصاله على حمام السباحه

    متصدر

    Hurghada View Real Estate logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٤٤٤٬٧٧٥ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات للبيع في سولانا

    Master Key logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن مطبخ وتكييفات في هايد بارك

    Skyline logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في Karmell سوديك -تقسيط حتي 2030

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في Karmell سوديك -تقسيط حتي 2030

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٤٨٬١١٨ جنيه

    نصف تشطيب فيو لاندسكيب بسعر مميز- Core phase

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٦٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ستلام فوري تشطيب سوبر لوكس في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقق في اميره الشروق

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ذا ادريس ويست

    D.Signature logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع جاهز للسكن مفروش بالكامل في هايد بارك

    Skyline logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع مفروشة بالكامل في ابراج زيد

    Master Key logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن Landscape view في فيفث سكوير

    Skyline logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ريجنتس بارك – القاهرة الجديدة 234م

    SKEEP logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند طيبة جاردنز ارضي بجاردن

    Master Key logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٤٠ م دور اول فيو علي لاند سكيب

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجنسي فيو علي النادي الاهلي

    Master Key logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اول سكن بانوراما علي الشارع الرئيسي

    Master Key logo image

    شارع عبد المنعم رياض, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه بحري بفيو علي حمام السباحه في جنه ٤

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع بفيو علي حمام السباحه وبحري

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند جنه ٢ استلام فوري

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المفتاح معانا انزل عاين بنفسك احسن سعر الحق كلمنا!

    Housey logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٢٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيعشقة للبيع في كمبوند فيلدج جيت | موقع مميز

    KRE investments logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Amazing Nile view apt. in Zamalek for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بالتكييفات في كايرو فيستيفال سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع