شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 13

90,673 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في اكتوبر امام مول مصر اقساط علي 8

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة استلام فوري في باتيو أورا

    Selection Code logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٨٧٬٦٥٤ جنيه

    استوديو بـ زيد زايد فيو البارك وقسط على 10 سنين

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٨٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في فيرا على طريق الواحات امام جامعة MSA

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الشيخ زايد الجديده بقسط علي 15 سنه

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أكتوبر | 128م | 3 غرف | مقدم 10%

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمراسم فنيو زايد استلام سنه متشطب ع10y

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في 5 | 95م | 2 غرفة | مقدم 5% | تقسيط

    Selection Code logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيرا استلام سنتين امامmsa ومول مصر ع10Y

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٣٤٩٬٨٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند بجوار الجامعه الامريكيه استلام فوري

    D.Signature logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣١٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب للبيع بموقع مميز في بليس جيت

    Master Key logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Treasure Real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري وبالتقسيط في جنه ٤

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م جاهزه للسكن في كمبوند جايد التجمع الخامس

    D.Signature logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه للسكن فيو النيل بقلب المعادي للبيع

    متصدر

    Cairo Gate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    الداو هايتس ف قلب الغردقه من الشركه المالكه مباشره

    Hurghada View Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع باقل سعر في جنه ٤

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن استلام فومرحله نيو جاردنز نصف تشطيب

    متصدر

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    الداو هايتس ف قلب الغردقه من الشركه المالكه مباشره

    Hurghada View Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٢٦٬٣٧٥ جنيه

    امتلك وحدتك فورى وقسط على سنين فى فلورنسا خمسين

    Hurghada View Real Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند ديستريكت 5 استلام فوري

    D.Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٩٬١٤١ جنيه

    امتلك شقه جاهزه بشاطى وحمامات سباحه ف فلب الغردقه

    Hurghada View Real Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٨٢٬٧٤٣ جنيه

    ف قلب الغردقه بحمامات سباحه سخنه وشاطى ومارينا

    Hurghada View Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧١٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في صواري بمقدم ١٠٪؜ علي ٧ سنين

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جنه ٢ استلام فوري

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع