شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 16

90,799 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن Landscape view في فيفث سكوير

    Skyline logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ريجنتس بارك – القاهرة الجديدة 234م

    SKEEP logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند طيبة جاردنز ارضي بجاردن

    Master Key logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٤٠ م دور اول فيو علي لاند سكيب

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجنسي فيو علي النادي الاهلي

    Master Key logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اول سكن بانوراما علي الشارع الرئيسي

    Master Key logo image

    شارع عبد المنعم رياض, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه بحري بفيو علي حمام السباحه في جنه ٤

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع بفيو علي حمام السباحه وبحري

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند جنه ٢ استلام فوري

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المفتاح معانا انزل عاين بنفسك احسن سعر الحق كلمنا!

    Housey logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٢٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيعشقة للبيع في كمبوند فيلدج جيت | موقع مميز

    KRE investments logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Amazing Nile view apt. in Zamalek for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بالتكييفات في كايرو فيستيفال سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بحديقة مودرن بغرفتين نوم ماستر غرب جولف

    One Plus Consultants logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185 متر للبيع ترى مصطفى النحاس

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ١٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 متر للبيع ترى صلاح سالم مصر الجديده

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٥٠٠ جنيه

    149م لاند سكيب بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق فيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 افينيو 2 غرفة الترا لوكس

    NIFE Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في صواري سوليك بمقدم ٩٣٠ الف

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٧٦٬٥٠٠ جنيه

    وحدة151م جاهزة بيتا جرينز بجوار مدينتي مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٩١٬٣٠٠ جنيه

    وحدة ارضى114م جاردن بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر فيو

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥١٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الترا مودرن بفيو حديقة كمبوند غرب الجولف

    One Plus Consultants logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٥٩٬٩٠٠ جنيه

    وحدة 123متر بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى 3 غرف بقريه زهره

    Riwaq Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع