شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 19

90,799 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة 108م تشطيب كامل بالتكييفات و المطبخ

    Edge Real Estates logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقه 3 غرف تشطيب كامل بالتكيفات المطبخ

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه 3 غرف تشطيب كامل بالتكيفات و المطبخ

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٢٬٠٥٦٬٠٣٥ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات - موقع مميز جداً - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر٢ نوم -تشطيب كامل - افضل موقع استلام ٦ شهور

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٥٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين استلام فوري تشطيب كامل افضل سعر

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر اكبر مساحة ٣ غرف ٢٣٠ متر علي اللاجون

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة - استلام فوري - افضل سعر في المشروع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٣ غرف نوم موقع ممير جدا استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    116م للبيع بمدينتي تشطيب فندقي فيو جاردن مميز جدا

    Upgrade Real Estate. logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر علي بحيرات استلام فورع - بحري - غرف كبيرة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دابل فيو بحري وفيو مفتوح ع لاندسكيب سراي

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٢ نوم في احسن موقع استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مميز علي المسبح ل 3 غرف بتشطيبات فاخرة

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل سعر مغري جدا ٣ غرف نوم علي اكبر لاجون

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جداً - فيو مباشرة علي المسبح و لاند سكيب

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة ٣ غرف نوم تشطيب كامل ١٧١ متر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب كامل ٣ غرف موقع مميز باتيو اورو

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز اقل سعر - تطل علي حديقة - استلم الان

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٣غرف تشطيب كامل موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه - تشطيب كامل - استلام فوري - موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه في سراي بخصم50% دور متكرر-بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 150فى دار مصر الاندلس

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع –صفوة الأندلس بإطلالة مفتوحة وموقع ممتاز

    Laucienda For Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لاكبر شقة ٤ غرف احسن فيو استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع