شقق ببلكونة للبيع في الجيزة

24,960 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – ZED Park زايد

    Property Network logo image

    زايد كريستالز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 130 متر في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة 144 متر في PSR Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بحديقة 55متر في Village west

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٨٬٤٥٠ جنيه

    ستوديو بمساحة شقة بالتقسيط متشطب بالتكييفات في zed

استوديو

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨١٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند Village West –الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة ارضي علوي بمدخل خاص بالحي الثالث عشر

    Zayed Gate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بعمارات البنك على شارع النزهة

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة بحري 3 غرف بإطلالة مزدوجة ابراجZED وجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه في جولز 6 اكتوبر بالتقسيط ع9 y

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر على البول مباشرة في ديجويا نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند ذا هارف الشيخ زايد

    D.Signature logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٧٦٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديرة سيتي – جنوب الحي الرابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديرة سيتي – جنوب الحي الرابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن التكميلي أمام ماونتن فيو

    RE/MAX Everest logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن التكميلي أمام ماونتن فيو

    RE/MAX Everest logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة كمبوند او ويست owest

    D.Signature logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بكمبوند كنز – تشطيب راقٍ

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بكمبوند كنز – تشطيب راقٍ

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على محور البوليفارد – 6 أكتوبر- فوري

    RE/MAX Everest logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع