شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1447

46,219 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري, سيفورا هايتس, التجمع الخامس

    Wdeals for real estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٧٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,000شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مميز بفيو لاجون بتقسيط علي 14 سنه!!

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 147م متشطبه بفرش فيوجاردن لفترةمحدوده

    Bright logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى -4 غرف- باقل من سعر السوق بالتجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108متر تمليك في الرحاب خطوات من الفود كورت

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاندلس امام كمبوند القطامية ديونز بالتجمع

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر الان شقة 113م بفيوع اللاندسكيب(لفترةمحدود

    Bright logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٤٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اي سيتي بمقدم 100 الف وقسط شهري 17 الف !

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالمطبخ و التكييفات على البحيرات

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ الحى التالت فيلات بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في اللوتس الشمالية بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره استلم الان شقه 3غرف في العاصمه بقسط 7سنين

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جرين سكوير – موقع متميز مع إطلالة خلابة

    Beltone logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه280م للبيع في تمر حنه بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة في اي سيتي بقسط شهري 18 الف جنية

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقل سعر دايركت على طريق السويس بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( استلام فوري ) للبيع في بلوم فيلدز - غرفتين -

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه القاهره الجديده كمبوند مدينتي طلعت مصطفي

    Vida Solutions logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي محور الدبلوماسين بالعاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق شقة 155م بفيو لاندسكيب لفترةمحدوده

    Bright logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبسعر لقطه شقه 120م داخل كمبوند جاردينيا سيتي

    Next Level Properties logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري لقطه للبيع بالتجمع أقساط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأحدث مشاريع العاصمةUp Mount بسعر اللونش

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة في اي سيتي بقسط شهري 18 الف جنية

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع