شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1444

46,219 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بجايد كومباوند امام الرحاب للبيع

    Shield - DR3 logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م للبيع في النزهة الجديدة

    Remax Style logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف في THE MEDIAN وتقسيط علي 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري في العاصمه الاداريه بقسط 10س

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار في هليوبوليس الجديدة تقسيط 15سنة

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣١٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك القبلية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فى مدينتى شقه78م فيو بارك امام ماركت بيت الجملهB12

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 150م بدون مقدم مع سكويرز بالعاصمه+قسط12س

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز بكومبوند قطاميه هايتس

    Remax Station logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى مدينتى شقه للبيع135م فيو مفتوح بالفرش والاجهزه

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبه برايم لوكيشن بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع B6 مدينتي جاردن فيو بسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٣١٬٦٩٦ جنيه

    استوديو للبيع في بالم هيلز كليو فيو علي الجاردن

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند جالريا مون فالى

    Remax Station logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بأقل سعر تحت ادارة كونكورد السلام

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٢٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر برايم لوكيشن في بالم هيلز علي 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بالقرب من طريق السويس بالتجمع وقسط10سنوات

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه باطلاله بحيرات كمبوند بريفادو مدينتى

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوفت بسعر لقطه للبيع فيR8 بالعاصمه بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوار زيد إيست التجمع بأقل سعر في الماركت

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٤٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في هايد بارك بمقدم 5% علي 8 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بأول كمبوند جولف بالتجمع +قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 58م للبيع بمنطقه المستثمرين الجنوبيه بالتجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بالحديقة للبيع بجاليريا مون فالي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع