شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1451

46,219 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمقطم الهضبة الوسطي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    بيانستر, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البوسكو بالعاصمه الاداريه

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٢٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧١٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬١٠٨٬٤٤١ جنيه

    شقة غرفتين كريسينت ووك | ١٢٥م² | أقل من سعر المطور

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٧٦٬٩٦٢ جنيه

    اقل سعر 3نوم فيو لاند سكيب و بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في سعادة دقايق من التسعين+أقساط8س

    Roots Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل 135 م في جرين سكوير بأفضل سعر

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان شقة 2نوم فىR7 بالعاصمة بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م فاخرة موازي عباس العقاد التقسيط على سنتين

    M W Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند تاج سيتي مرحله شاليا

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستركت 5 استلام فوري بأقل مقدم

    Assets Real Estate Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 260م مدينة نصر للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف متشطبه بالمطبخ و تكيفات فيو مميز

    ERE logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف متشطبة بالعاصمة بمقدم 1%فقط

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٣٩٬٥٤٧ جنيه

    اقل سعر 3نوم فيو لاند سكيب و بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مميزة في جرين سكوير – للبيع

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في سوديك ايستاون اقل من ماركت 189م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نصر2نوم بجوار الجامعة الصينية

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمدينتي 108 متر تشطيب خاص بمنطقة B8

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع