شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1443

46,219 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م للبيع فى الرحاب بالمرحلة الثامنة

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في قلب شبرا شقة 120م

    Remax Style logo image

    شبرا, حي شبرا, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2.5% امتلك شقة 3غرف بسعر الطرح فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٧٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 570 الف فقط امتلك شقة غرفتين ف التجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥١٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في مستقبل سيتي كمبوند اليفا ماونتن فيو

    Vida Solutions logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه ع التسعين الشمالي باللوتس الشمالي

    Vida Solutions logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دبليو سيجنتشر ووترواي

    The Avenue Properties logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه فى ديستركت 5 ارضى بجاردن

    Century for Project Management logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م مفروشة بالكامل الحدائق من مصر والسودان

    Remax Style logo image

    الحدائق, حدائق القبة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك-للبيع شقة199م بموقع مميز جدا بسعر لقطة

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك بمقدم10% بجوار AUC وبأقساط10سنوات

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري متشطبة في التجمع

    Crafters Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,500شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري امام مدينتي شقة 169م فيو على اللاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بجوار الحي الدبلوماسي بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤١٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م للبيع كورنيش الساحل – فيو مباشر على النيل

    Remax Style logo image

    الساحل, حي شبرا, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 4غرف جاهزة للاستلام فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع الجزائر, امتداد المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأحدث مشاريع التجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقتين للبيع في مدينه نصر دور كامل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٣٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فيو لاندسكيب بخصم الكاش برايم لوكيشن-سراي

    Impact Investments logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبة - ذا ادريس ايست

    Wdeals for real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضى بجاردن لقطه لسرعه البيع فى ديستركت 5

    Century for Project Management logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٧٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,000شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    100م شقة للبيع بكمبوند الاشرفية متشطبة تشطيب سوبر

    Find Real Estate logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع