شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1445

46,219 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    616 ألف + قسط 15 سنـة= تشطيب VIP +واجهة بحري مميزة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فووري بسعر لقطه بالعاصمه بقسط7س

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين في كومباوند بلوم فيلدز المستقبل

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم مبنيه علي طريق السويس بالتقسيط علي 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة لوكس في التجمع بأقساط حتي 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartments for sale in El Shorouk City

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م استلام سنه بفيو لاجون بالـ R7 بأقساط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو جاردن وموقع مميز فى B12

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع B6 فيو جاردن وThe Spine

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك كاملة التشطيب 10 سنوات | عرض جديد !

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بسعر مش هيتكرر في اميز موقع في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لدواعي السفر بأحلى موقع بالمربع الذهبي م نصر.

    العقارية جروب logo image

    شارع محمد حسن الجمل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مقدم 190الف وقسط 12 سنة سور x سور مع مدينتى

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك على النيل في المعادي

    Diyar real estate development logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه بمنطقه بالـR8 بالعاصمه وبتقسيط 15سنه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٥٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بأقل سعر متر بالتجمع بتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٢٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 115م بجوار مطار القاهرة و فندق ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 4غرف بأقل سعر فى التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٤١٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقل سعر للمتر بالتجمع وتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية وايد جاردن فيو للبيع بمدينتي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل من نصف تمنها غرفتين فى سراى امام مدينتى

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مبنيه جاهزة للمعاينه بالعاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣١٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بدون مقدم مع مصر ايطاليا بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 4غرف بأقل سعر بالتجمع بتقسيط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٩٧ جنيه/متر مربع