شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1448

46,219 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في جرين سكوير – تطل على المساحات الخضراء

    Beltone logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٥٢٩٬٠٦٤ جنيه

    شقه بفيو علي الجولف بأقل مقدم و اقساط الي 2029

    ERE logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب شقة 136متر بالفرش والاجهزة

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان بأقل سعر وبدون مقدم فى العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٩٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.2% استلم شقة 4غرف متشطبة بالعاصمة قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع امام جامعة AUC بالتقسيط علي 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن بخصم 50% من سعرها امام المطار

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اميز مراحل سراي بجوار مدينتي بفيو مميز

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م بأقل سعر بـRock Yard وبالتقسيط علي 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٤٥٠ جنيه

    شقةغرفتين بأقل سعر بجوار الـ AUC بالتجمع بمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ارضي بجاردن متشطبة بالعاصمة 1.2%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٧٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,000شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية بالمطبخ و التكييفات- تسهيلات

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بسعر أقل من سعر السوق متشطبة للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل - تسليم ٦ شهور بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة125م استلام فورى بأميز لوكيشن فى R7 فيThe City

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬١٤٥٬٦٢٠ جنيه

    شقة للبيع فى ايدن الرحاب 157م اول يوم حجز للمشروع

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه ع التسعين مباشرة بأقل سعر فى SHABABEEK

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالحى السابع بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في جرين سكوير بإطلالة مميزة

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحري بأقل سعر للمتر في التجمع قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٦٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه مساحه 205 متر فيو مميز جدا استلام فوري

    ARC Investments logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بسعر أقل من السوق – V Residence

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٧٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,000شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري متشطب في سراي مرجلة s2

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع