شقق 70 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 27

829 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائرى المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر للمتر بجوار الـAUC بالتجمع بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة غرفة نوم واحدة في موقع مميز للبيع مقدم 5٪

    Apart Real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بدون مقدم وبأقل سعر بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | شارع حديقة | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • كيز 52

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مميزة للبيع داخل Zed East لوكشن مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي طريق السويس بجوار مدينتي في سراي بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للبيع بأقل سعر في التجمع بأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر مع Al Ahly Sabbourبالتجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بدون مقدم وتقسيط حتى 12 سنه فى تاج سيتى

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٠٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • اكاسا ميا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٤٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اكاسا ميا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للاستثمار بالتجمع بأقل سعر وقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار ستوديو بجاردن لقطه بجوار AUC بالـتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر بإطلالة مُباشرة على طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 50م للاستثمار بأقل سعر بالتجمع وتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع ف ابراج ساويرس التجمع ع 10 سنين

    Property Hills Star logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • أفلين

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠١١٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,أفلين

    1 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كليو بالم هيلز نيو كايرو

    Utopia logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بهايد بارك بمقدم 5% واقساط علي 10سنين

    GCR Developments logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٤٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فدنقيه للبيع داخل مشروع متكامل التجمع السادس

    إبداع logo image

    التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لستوديو 60م بأفضل فيو بزد ايست

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة مقدم 445 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • ميست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٥٨٬٦٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميست

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات مقدم 425 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي – التجمع الأول | فورى

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بالفرش استلام فوري احسن سعر بالماركت

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • إيفر القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٣٥٬٧٦٢ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cred Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفر نيو كايرو

    2 - 5 غرفة