شقق 70 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 32

829 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/بيع/ تاج سيتى/ استلام فورى

    Home Destination logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو /جاردن/للبيع /تاج سيتى

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64م مميز جدا وبسعر لقطه جدا

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م لقطه للبيع فى كمباوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوللبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • الجازي ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٢٤٬٧٣٣ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Jazi Egypt
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,محور محمد نجيب,الجازي ماريوت ريزيدانس

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64م مميز جدا وبسعر لقطه جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه بسعر مميز جدا فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧١٦٬٤٥٣ جنيه

    43 متر بفيو مميز و مقدم 5%

    One Real Estate logo image

1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٦٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في القطاميه اول طريق العين السخنه

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64م مميز جدا وبسعر لقطه جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • لافاونتين بروفينس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لافونتين

    2 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 64متر في كومبلكس قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجراج تقسيم مميزه بنص سعر شركه قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفي كمبوند علي التسعين مقدم10% تقسيط علي 8سنوات

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لبيع يسيل بجراج 65م فى قطاميه جيت بنص سعره

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 63م مميز جدا وبسعر لقطه جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • ذا ايكون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا ايكون ريزيدنس

    2 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64 متر في اميز لوكيشين علي الدئري

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٧٠٬٢٢٥ جنيه

    امتلك وحدتك 65 متر بمقدم 5%

    One Real Estate logo image

1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قطامية جيت فقط مقدم 5%

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو الوحيد فيو لاجون في كليو

    Close Well Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • فالنسيا فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٥٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    N.C.B Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس,فالنسيا فالي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم290الف امتلك ستوديو تشطيب كامل ف التجمع الخام

    Closer logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالفرش في كمبوند إيزي لايف

    Better Estate Investment logo image

    إيزي لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه للاستثمار فى المعادى مليون300 كاش

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجوار المبني الطبي فى قطاميه جيت للاستثمار

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل استديو قطامية جيت 1.250.000 فيو حمام السباحة

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • ليك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,ليك ريزيدنس

    1 - 2 غرفة