شقق 70 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 23

829 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في ليك بارك - تاج سيتي الدور

    Host Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق استوديو 65م متشطب بلتكييفات الان !!

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استوديو 70م استلام فوري بفيو مميز الان !!

    Bright logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م للبيع في HYDE PARK بالتجمع بأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    بقسط علي 10 سنين شقة في سولاي بجوار النادي الاهلي

    Adviser Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • تريو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٦٬٨٩٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    M2 Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تريو

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 285 الف شقة بجوار ال AUC قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٣٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في لاش فالي التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٣٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص استوديو في تاج سيتي للبيع بسعر لقطه

    Rakar Investments logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر بأقل سعر بالتجمع في ستوديو بجاردن بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأقل سعر للمتر فى نيست بالتجمع وبتقسيط 9سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • هوم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٥٬٣٧٩ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هوم ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع–2 غرف التجمع الأول المجاورة الثانية|فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر بالتـجـمـع وبأميز لوكيشن

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو استثماري متشطب بالتجـمـع الـخـامـس

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في بالم هيلز كليو فيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 325الف و امتلك شقتك متشطبة بتقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • لا كولينا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Capital Hills Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لمحبي الاستثمار في ريفرتون بالتجمع +اقل سعر

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري باقل سعر بالتجمع بالتقسيط علي15سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلم فورى فيو ليك ولاند اسكيب و دور متكرر

    ERE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأحدث مشاريع الريدي بالتجمع قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م متشطبه+حديقه115م بمقدم 1.5مليون بفيو مميز

    متصدر

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • نيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٦٣٬٥٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نيست كايرو

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٨٧٬٥٠٠ جنيه

    استوديو أرضي للبيع في تاج سيتي بسعر مميز

    Feeds logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦١٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو67م للبيع في سيتي جيت - بالتقسيط

    ERE Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو بالتجمع بالقرب من الجامعه الامريكيه

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استثمر الان فى شقة فندقية بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٣٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م متشطبة للبيع من بالم هيلز التجمع بجوار AUC

    Property Hills Star logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دي باركس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديستريكت 5

    2 - 3 غرفة