شقق 70 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 24

829 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بكمباوند قطاميه جيت تكملة اقساط 65 متر

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٨٥٬٥٦٨ جنيه

    تاج سيتي ليك بارك 62متر دور ثالث تكملة اقساط

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه بأحدث مشاريع التجمع بأقساط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقه للبيع فى احسن موقع ب ليك بارك فيو بو

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • ميدتاون ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٦٦٥٬٤٦٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Better Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,ميدتاون إيست

    2 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقه خاصه للبيع فى تاج سيتى-ليك بارك

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بأقل سعر بجوار AUC مباشرة+10%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في النرجس 4 فيلات – موقع مميز بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع واصف غالي باشا, النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في كمبوند تاج سيتي استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاچ سيتي – Lake Park 63m

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • ذا لارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٦٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tamayoz Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكن اللارك

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتكييفات قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 50م بأقل سعر وبمقدم1% فى التجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو للبيع ف تاج سيتي بجوار المطار-مقدم 260K

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه دابل فيو امام مطار القاهرة ع السويس

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأقل سعر مميز للاستثمار وبتقسيط 9سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • إيلاف ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ERG DEVELOPMENTS
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,كمبوند ايلاف

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه بأقل سعر للمتر بقلب التجمع و تقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 207م فـ قلب التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان بأقل سعر وبمقدم 10%فى التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه بالتجمع دقايق من هايد بارك+5%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع فيو لاند سكيب في كمبوند ستون

    Smart Step logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • ذا وتر واي شقق الفندقية

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٣٬٢٢٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,ذا وتر واي شقق الفندقية

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري بجوار الجامعه الامريكيه وأعلي عائد

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع ريسيل باقساط - بالم هيلز التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من ابراج ساويرس التجمع قسط 10سنين

    Property Hills Star logo image

1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه في هايد بارك سنترال بمقدم بسيط 5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٨٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر في الماركت فى القلب التجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • بلانكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٢٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Manaj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,بلانكس

    استوديو, 1 - 2 غرفة