شقق 70 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 30

829 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 140الف امتلك ستوديو للبيع بأقساط - جولف تاون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة باقساط ع 15 سنه باميز لوكيشن في التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة ع المفتاح بتشطيب سوبر لوكس بـ taj city

    New Home for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب الاستوديو الوحيد بالمشروع فيو لاجون

    Close Well Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 365 الف امتلك ستوديو استلام قريب ف هايد بارك

    Closer logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • كاتليا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٢٨٬٣٤٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كاتليا

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استديو للبيع باقل سعر ف تاج سيتي لسرعه البيع

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م للبيع بخصم كاش يصل ال40% فى التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع اقل من سعر السوق - اول قسط اخر 2026

    Aspire Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م تشطيب كامل بمقدم 5% و اطول فترة سداد كليو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بمقدم500Kف تاج سيتي بجوار ميراج مول

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • الجازي ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٢٤٬٧٣٣ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Jazi Egypt
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,محور محمد نجيب,الجازي ماريوت ريزيدانس

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٤٬٨٠٢ جنيه

    امتلك 66 متر بالقرب من DISTRICT 5

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن للبيع بخصم 40% او بأقساط-لاش فالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس التجمع بالتقسيط خصم 40 % للكاش

    Held Real Estate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في التجمع الخامس بالتقسيط باقل مقدم

    Held Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • فيلات ذا واتر واي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٧٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 6 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 69م بمقدم 5% فقط

    Creative Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٨١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو غرفه في افضل لوكيشن بجوار ديستريكت 5

    One Real Estate logo image

1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٣٤٬٥٤٨ جنيه

    شقة غرفة | بالم هيلز | تسهيلات

    Good Vibe Homes logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بمقدم 505 الف فقط للبيع في تاج سيتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٨٧٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع 61م في تاج سيتي استلام فوري بسعر مميز

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • جريا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٥٨٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Baron Real Estate Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,جريا

    1 - 2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 64م جاهز للسكن مرحلة ليك بارك الدور الاول

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو/بيع/تاج سيتى/ استلام فورى/متشطب

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو وجهه طريق الرئيسي 56متر بالجراج استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة | تاج سيتي | بحديقة خاصة

    Good Vibe Homes logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة | 64م | حياة عصرية في تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • تريو زون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Dream Town
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,تريو زون

    3 غرفة